W czasie trwania Sezonu Owoców jagodowych – truskawka, malina, borówka i porzeczka, wyruszyły w Europę, aby przypomnieć i zachęcić Europejczyków do odkrycia siły, jaka w nich drzemie. Od czerwca do sierpnia bohaterowie kampanii podróżowali po Szwecji, Finlandii i Austrii, dzieląc się swoją mocą i opowiadając o niezwykłych właściwościach owoców jagodowych.

Owocowa moc wypełniła szwedzkie restauracje

Podczas Sezonu Owoców Jagodowych, mieszkańcy Szwecji mieli okazję poznać bohaterów kampanii podczas aż 30 akcji w wybranych restauracjach i kawiarniach w Sztokholmie. Uczestnicy spotkań dowiedzieli się o pozytywnych właściwościach owoców jagodowych i otrzymali pakiet informacji na temat programu. W czasie tych niezwykłych wydarzeń, hostessy rozdawały ulotki i maskotki kampanijne, które wzbudziły największe zainteresowanie zebranych gości.

Niezwykłe właściwości zwykłych owoców z wizytą w fińskich miastach

Sezon Owoców Jagodowych w Finlandii rozpoczął się w kolorowym i owocowym stylu.
W 6 fińskich miastach takich jak: Helsinki, Turku, Tampere, Oulu, Jyväskylä and Joensuu hostessy częstowały przechodniów owocami jagodowymi, rozdawały ulotki informacyjne o programie i maskotki kampanijne, zachęcając do wrzucenia zdjęcia na profil Facebook kampanii. Kolorowa moc owoców jagodowych wypełniła fińskie ulice!

Magia kina i moc owoców jagodowych, czyli letnie festiwale filmowe w Austrii

W czasie trwania Sezonu Owoców Jagodowych mieszkańcy Austrii mieli wyjątkową okazję skosztowania owoców jagodowych. Letnie festiwale filmowe organizowane w sierpniu jak zwykle przyciągnęły tłumy widzów – zarówno dorosłych jak i dzieci. Hostessy częstowały przechodniów owocami jagodowymi, rozdawały ulotki i maskotki kampanijne, które najbardziej spodobały się najmłodszym uczestnikom.