Tego lata już po raz trzeci będzie można spotkać się na europejskich ulicach z bohaterami akcji „Niezwykłe właściwości zwykłych owoców”. Smak truskawek, malin, borówek i czarnych porzeczek będzie nam towarzyszył podczas licznych akcji promocyjnych w Wiedniu, Helsinkach i Sztokholmie. Czekają nas też atrakcyjne konkursy i niespodzianki dla najmłodszych.

Ulice zasypane jagodami

W czerwcu i lipcu słońce zagości u nas na dobre. Cieplejsze dni sprzyjać będą spacerom, które z pewnością będą jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki owocom jagodowym. W trakcie tegorocznych akcji degustacyjnych w Helsinkach i Sztokholmie, rozdawać będziemy przepyszne przekąski składające się z truskawek, czarnych porzeczek, malin i borówek. Walory smakowe owoców jagodowych będą mogli docenić również miłośnicy kinematografii ponieważ Power-Fruits znajdziemy także w wiedeńskich kinach plenerowych. Dobry film połączony z odrobiną truskawek, malin, borówek oraz czarnych porzeczek zamiast popcornu na pewno okaże się dobrym pomysłem i ciekawą odmianą na spędzenie letniego wieczoru.

Power-Fruits dla najmłodszych

Power-Fruits dla najmłodszych

Akcje degustacyjne, w trakcie których rozdawane będą jagodowe przekąski to na pewno atrakcja dla najmłodszych. Niewątpliwie radość sprawią im także kolorowe, bogato ilustrowane kalendarze z bohaterami kampanii Power-Fruits: maliną, truskawką, czarną porzeczką i borówką. W ramach ostatniego roku kampanii będą one dostarczone do ponad 600 szkół w Polsce, Austrii, Szwecji, Finlandii i Czechach. Dzięki nim dzieci pośrednio będą miały zapewniony codzienny kontakt z owocami jagodowymi co w konsekwencji może przełożyć się na wzrost wiedzy o ich walorach smakowych i zdrowotnych.

Sierpień -  zgarniamy nagrody

Power-Fruits dla najmłodszych

Tego lata owocowi smakosze z Finlandii, Szwecji i Polski powinni śledzić także profil Power-Fruits na Facebooku. Poza licznymi ciekawostkami, aktualnymi informacjami na temat owoców jagodowych i przepisami kulinarnymi znajdą tam także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną będą 3 profesjonalne blendery, z pomocą których tworzenie smacznych i oryginalnych smoothies za każdym razem będzie wielką przygodą. Dzięki nim na pewno odkryjemy smak owoców jagodowych na nowo.