kampania w szwecji

Działania w Szwecji

Podczas Sezonu Owoców Jagodowych, mieszkańcy Szwecji mieli okazję dowiedzieć się więcej o kampanii podczas 30 akcji w wybranych restauracjach i kawiarniach w Sztokholmie. W trakcie trwania spotkań uczestnicy próbowali europejskich owoców jagodowych, poznali ich niezwykłe właściwości oraz otrzymali pakiet informacji na temat programu.  W czasie tych niezwykłych wydarzeń, hostessy rozdawały ulotki i maskotki kampanijne, które wzbudziły największe zainteresowanie zebranych gości. 

 

akcje w finlandii

 

 

Akcje w Finlandii

Sezon Owoców Jagodowych w Finlandii rozpoczął się w kolorowym i owocowym stylu. W 6 fińskich miastach takich jak: Helsinki, Turku, Tampere, Oulu, Jyväskylä i Joensuu hostessy częstowały przechodniów owocami jagodowymi, rozdawały ulotki informacyjne o programie i maskotki kampanijne, zachęcając do wrzucenia zdjęcia na profil Facebook kampanii. Mieszkańcy Finlandii byli zachwyceni smakiem europejskich owoców jagodowych.

 

3

 

Letnie Festiwale Filmowe w Austrii

W sierpniu mieszkańcy Austrii mieli wyjątkową okazję skosztowania owoców jagodowych podczas letnich festiwali filmowych, które jak zwykle przyciągnęły tłumy widzów. Hostessy częstowały przechodniów owocami jagodowymi, rozdawały ulotki i maskotki kampanijne, które najbardziej spodobały się najmłodszym uczestnikom. Magia kina połączyła się z mocą owoców, a mieszkańcy Wiednia nie kryli swojej radości i zainteresowania europejskimi owocami jagodowymi oraz kampanią.